GFTO ACTO AUTOCROSS 18 September 2011  
Uitslag Finale Streekklasse  
         
pos Naam Plaats vkn  
1 Rienstra Ronald HEERENVEEN 555  
2 Jong Jelle de LUXWOUDE 592  
3 Meester Bart TJALLEBERD 635  
4 Wassenaar Jaap Jan GERSLOOT 544  
5 Bodzinga Wynand LUXWOUDE 1  
6 Tuiten Rene TJALLEBERD 451  
7 Graaf Hessel LUXWOUDE 876  
8 Nijmeijer Peter TJALLEBERD 17  
9 Flapper Age LUINJEBERD 27  
10 Kingma Durk HEERENVEEN 30  
11 Nevels Ferdinand DE WILGEN 541  
12 Andree Andries TJALLEBERD 652  

 

 

GFTO ACTO AUTOCROSS 18 September 2011  
Uitslag 1600 Sport Klasse  
         
nr. vkn naam woonplaats  
1 409 Kruis Eelco TERBAND  
2 415 Bergsma Sietse Kootsertille  
3 400 Stegerga Wietse Elahuizen  
4 428 Goot Kees Ruigahuizen  
5 45 Houweling Sjon Grootegast  

 

GFTO ACTO AUTOCROSS 18 September 2011  
Uitslag Dames klasse    
         
nr. vkn naam woonplaats  
1 101 Bosklopper Kiki HARKEMA  
2 550 Kooistra Rennie GARIJP   
3 520 Postma Manita RIJS  
4 877 Baron Alie SURHUISTERVEEN  
5 226 Bij Shanna vd OOSTERWOLDE  
6 14 Hiemstra Alie DRACHTEN  
7 502 Goot Greta vd RUIGAHUIZEN  
8 48 Treinie BURGUM  
9 18 Hofstra Anke TIJNJE  
10 501 Bruinsma Geertje MOLKWERUM  
11 96 Wagt Pia de HEERENVEEN  
12 1 Nijmeijer Sonja TJALLEBERD  
13 221 Roeling Marjon GROU  
GFTO ACTO AUTOCROSS 18 September 2011  
Uitslag Junior klasse    
         
nr. vkn naam woonplaats  
1 434 Borger Alex TIJNJE  
2 22 Boer Jeroen BURGUM  
3 10 Broersma Klaas Eastermar  
4 508 Kooistra Bauke .  
5 115 Wilde Arjan de BERGUM  
6 301 Heide Arjan vd OLDERBERKOOP  
7 14 Jongbloed Silke TWIJZELERHEIDE  
8 560 Heide Marius vd OLDERBERKOOP  
9 28 Mulder Klaas BERGUM  
10 45 Teitsma Martijn BURGUM  
11 26 Veenstra Pieter BURGUM  
12 46 Teitsma Rins BURGUM  
       

 

GFTO ACTO AUTOCROSS 18 September 2011  
Uitslag Super Standaardklasse    
         
pos Naam Plaats vkn  
1 Drenth Wilmer LUXWOUDE 624  
2 Huisman Harry . 637  
3 Boon Jonny x 660  
4 Berge Sander ten x 681  
5 Brandsma Anton LUINJEBERD 644  
6 Dijke Abe van VEGELINGSOORD 614  
7 Prins Martijn . 630  
8 Vries Jaap de BUITENPOST 623  
9 Hooisma Jan DELFSTRAHUIZEN 695  
10 Wiersma Tjerk WOMMELS 680  

 

GFTO ACTO AUTOCROSS 18 September 2011  
Finale Standaardklasse    
       
pos naam woonplaats vkn  
1 Martens Piet RIJS 44  
2 Wal Johannes vd GARIJP 25  
3 Kooistra Arjen GARIJP 29  
4 Zeinstra Rein KOUDUM 20  
5 Zeinstra Hessel IT HEIDENSKIP 42  
6 Kampen Lieuwe RIJS 820  
7 Haisma J. BANTEGA 550  
8 Bij Aalzen vd HARKEMA 101  
9 Veldman Lowie ROTTUM 67  
10 Bos Age Noordwolde 595  
11 Molendijk Robbin DE KNIPE 48  
12 Rienstra Ronald HEERENVEEN 555  
       

 

GFTO ACTO AUTOCROSS 18 September 2011  
Stand 2 Liter Klasse    
         
nr. vkn naam woonplaats  
1 166 Vries Wietze de OLDEHOLTPADE  
2 90 Nijland Bart BARGERCOMPASCUUM  
3 177 Niens Peter LUINJEBERD  
4 188 Stoker Sietse LANGEZWAAG  
5 199 Wit Simon De Anna Paulouna  
       

 

UITSLAGEN AUTOCROSS LUINJEBERD 2011 : KLIK HIER

NOG MEER FOTO'S KLIK HIER + HIER

 

UITSLAGEN AUTOCROSS LUINJEBERD 20 SEPTEMBER 2009